درباره صدرآب

تاریخچه و دستاوردها

3260
+
کل پروژه ها
110
+
برنده جوایز

شرکت پالایش صدر آب کاسپین تحت برند صدر آب با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید 

امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد . مجموعه ی صدرآب افتخار دارد با استعانت از خداوند متعال و با اشراف بر  دانش نوین جهانی، با اعتماد به متخصصین داخلی و در راستای  صیانت از ذخایر ملی کشور و پیشبرد اهداف زیست محیطی در این حوزه، با اجرای صدها پروژه ی زیست محیطی در راستای اعتلای میهن عزیزمان گامهایی استوار بردارد.

برای مشاوره و خدمات با ما تماس بگیرید

شرکت صدرآب دارنده ی گواهینامه های ISO14001، ISO9001 و ISO45001 می باشد.

G-CERTI

Certificate ISO 9001:2015

G-CERTI

Certificate ISO 14001:2015

G-CERTI

Certificate ISO 45001-2018

مشتریان صدرآب

شرکت صدرآب یکی از معتبرترین و بزرگ ترین شرکت های محیط زیستی فعال در حوزه تصفیه آب و فاضلاب کشور می باشد. شرکت صدرآب که متشکل از گروهی از مهندسین مجرب در رشته های  محیط زیست، مکانیک، شیمی و صنایع  از بهترین دانشگاه های کشور و با دانش روز دنیا سعی در حفاظت و صیانت از محیط زیست کشور عزیزمان دارد. شرکت صدرآب طراح، تولیدکننده و مجری پکیج های تصفیه آب و فاضلاب کامپوزیتی یا هیبرید با به کار گیری روش های نوین و به روز  از جمله پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی، صنعتی و کشتارگاهی می باشد. شرکت صدرآب به طور  اختصاصی و منحصر به فرد با توجه به کیفیت پساب اقدام به طراحی و تولید پکیج تصفیه فاضلاب می نماید. پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب قابلیت حمل و نقل، قابلیت نصب بر روی سطح و حتی دفن، طراحی ویژه،  بدنه تقویت شده و حذف لجن مازاد را دارا است. پکیج های تصفیه فاضلاب تولیدی شرکت صدرآب در اشکال استوانه ای و مکعب مستطیل قابل طراحی می باشد.

تمام متولیان و کارفرمایان کارگاه ها و کارخانه های صنعتی، هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه ها، بیمارستان ها، مجتمع های خدماتی و اقامتی، پادگان ها، کشتارگاه ها، جوجه کشی ها، دامداری ها، کارگاه ها و کارخانه های صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و دارو سازی وبرج های مسکونی در تمامی استان های ایران از جمله: تهران، البرز، مازندران، گیلان، فارس، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و غیره  می توانند برای مشاوره یا ثبت سفارش با شماره تماس های ذکر شده تماس حاصل فرمایند.

همچنین شرکت صدرآب دارای پتانسیل طراحی و تولید یا احداث تصفیه خانه های بتنی و کامپوزیتی را دارا می باشد.

شرکت صدرآب در زمینه مشاوره، بهسازی، ارتقا، طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب صنعتی به روش اسمز معکوس RO نیز اماده رائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.