درباره ما

درباره صدرآب

تاریخچه و دستاوردها

شرکت پالایش صدر آب کاسپین تحت برند صدر آب با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید و امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد . مجموعه ی صدرآب افتخار دارد با استعانت از خداوند متعال و با اشراف بر  دانش نوین جهانی، با اعتماد به متخصصین داخلی و در راستای  صیانت از ذخایر ملی کشور و پیشبرد اهداف زیست محیطی در این حوزه، با اجرای صدها پروژه ی زیست محیطی در راستای اعتلای میهن عزیزمان گامهایی استوار بردارد.

واحد های تولیدی شرکت صدرآب در شهر های زنجان، رباط کریم و آمل در حوزه های تصفیه آب،  تصفیه فاضلاب و تولید مواد شوینده و ضد عفونی کننده فعال می باشد.

واحد مرتبط با صنعت تصفیه آب شامل تولید دستگاههای تصفیه آب صنعتی RO، و تامین تجهیزات سیستم های تصفیه آب در حوزه تصفیه فاضلاب شامل تولید پکیج های تصفیه فاضلاب از قبیل پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی  بصورت پکیج های کامپوزیتی و با استفاده از روشهای نوین در صنعت تصفیه فاضلاب واحد تولید مواد شیمیایی و محصولات شوینده و بهداشتی و محلول های  ضد عفونی کننده با برند سپتامل (SEPTAMOL) جهت تماس با ما می توانید با شماره تلفن های ۰۱۱۴۴۲۴۸۲۶۰ و ۰۱۱۴۴۲۳۱۹۰۲ و همچنین با شماره تلفن همراه ۰۹۱۹۰۵۸۸۰۰۱ و ۰۹۱۱۹۱۹۱۹۱۱ در ارتباط باشید.

_

برای مشاهده لیست مشتریان صدرآب کلیک کنید

اطلاعات پروژه‌های شرکت صدرآب

f1

گواهینامه های شرکت صدرآب

شرکت صدرآب دارنده ی گواهینامه های ISO14001، ISO9001 و ISO45001 می باشد.

مشتریان صدرآب

شرکت سامان مدار پارس به لطف خداوند و بهره مندی از همکاری متخصصان جوان توانسته است محصولات و خدمات خود را به سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های متعددی ارائه دهد که به تعدادی از آنها اشاره می شود. بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند. بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند. بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند.

aboutus

خدمات صدرآب

ما چه تخصص هایی داریم ؟

صدرآب برای توسعه فعالیت های خود ، از افراد متخصص دعوت به همکاری می‌کند.

با ما تماس بگیرید یا رزومه خود را به info@sadrabtasfie.com  ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.