تصفیه فاضلاب مازندران

شرکت صدرآب بزرگترین تولید کننده پکیج تصفیه فاضلاب و سیستم های تصفیه فاضلاب و تصفیه آب RO در استان مازندران و تنها تولید کننده پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب در استان های شمالی کشور می باشد. این شرکت بصورت تخصصی در زمینه های مرتبط با تکنولوژی تصفیه آب و فاضلاب در کشور در حال فعالیت است. صدرآب در زمینه تصفیه فاضلاب موفق شده است با استفاده از پتانسیل داخلی از روش های نوین و مدرنی در تصفیه فاضلاب بهره مند گردد. ما فعالیت خود را در شهرهای شمالی کشور گسترش داده و در استان مازندران مجری بسیاری از پروژه های تصفیه آب و فاضلاب می باشیم از جمله شهر هایی که در آن پروژه های این شرکت نصب یا احداث شده اند می توان از شهر های آمل، بابل، قائمشهر، ساری، نکا، بهشهر، گلوگاه، قائمشهر، نور، نوشهر، چالوس، تنکابن، رامسر، محمودآباد، جویبار و سایر شهرهای استان مازندران را بر شمرد.
در استان مازندران با توجه به سطح بالای آب در بسیاری از مناطق ساحلی و غیر ساحلی استفاده از پکیج های کامپوزیتی می تواند موجب جلوگیری از عامل خوردگی باشد. با توجه به اینکه پکیج کامپوزیتی قابلیت دفن در زمین را داراست می توان با دفن این پکیج در زمین، از انتقال و نفوذ آب به سیستم جلوگیری نمود.
دستگاه های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب با بدنه کامپوزیت، مخصوص شهر های شمالی کشور از جمله استان مازندران طراحی شده و میزان خوردگی در این پکیج با توجه به شرایط آب و هوایی استان های شمالی کشور از جمله گیلان ، مازندران و گلستان بسیار پایین است.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است