تصفیه فاضلاب ساری

شرکت صدرآب از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تصفیه فاضلاب در استان مازندران می باشد. شرکت صدرآب تولید کننده پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در استان مازندران و یکی از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه فاضلاب است. این شرکت در راستای بهبود کیفیت فرایند تصفیه فاضلاب از راهکارهای مدرن و تکنولوژی خاص در این زمینه استفاده می کند. پکیج های تصفیه فاضلاب شرکت صدرآب بابکارگیری متریال کامپوزیت، قابلیت حذف لجن مازاد را با استفاده از روشهای منحصر بفرد در فرایند تصفیه فاضلاب داراست. صدرآب تولید کننده آب RO و پکیج های تصفیه فاضلاب ساری و در استان مازندران می باشد.

محصولات این شرکت شامل پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، دستگاه های RO در تصفیه آب و راه اندازی و بهسازی سیستم های تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکون و تجاری و صنعتی می باشد.

این شرکت در شهر ساری پروژه های اجرایی متعددی دارد که از جمله سیستم تصفیه فاضلاب جوجه کشی گهر باران در ساری،

پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی هما

پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی دریا

پکیج تصفیه فاضلاب جوجه کشی تقوی

پکیج تصفیه فاضلاب مرغداری سپید قوی مازند

ساخت و راه اندازی تصفیه خانه بتنی کانون اصلاح و تربیت در ساری، مهندسی مجدد و ارتقا سیستم تصفیه خانه اردوگاه معتادین در ساری، طراحی سیستم تصفیه و راه اندازی تصفیه خانه بزرگ ترین دامداری استان مازندران به نام مجتمع شیر و گوشت مهدشت در ساری، طراحی سیستم تصفیه و مهندسی مجدد و نصب و راه اندازی تصفیه خانه کشتارگاه دربال در ساری، طراحی و تولید پکیج تصفیه بیولوژیکی رستوران برنجی در ساری، راهبری و نگهداری از سیستم تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان فاطمه زهرا در ساری، بهسازی، راهبری و نگهداشت از سیستم تصفیه فاضلاب بیمارستان آموزش درمانی زارع در ساری می توان اشاره کرد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است