تصفیه فاضلاب صنایع شوینده

تصفیه فاضلاب تهران

شرکت صدرآب یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فعال در حوزه تصفیه آب و فاضلاب در کشور می باشد. شرکت صدرآب از تولید کنندگان پکیج های تصفیه آب و فاضلاب از جمله پکیج های کامپوزیتی با هیبرید تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی در کشور می باشد. صدرآب با به کارگیری مهندسین مجرب و نیرو های متخصص از شرکت های تخصصی در زمینه تکنولوژی تصفیه آب و فاضلاب می باشد. شرکت صدرآب با به کارگیری متد های به روز و نوین تصفیه و طراحی محصولات شامل پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، دستگاه های RO در تصفیه آب و راه اندازی و بهسازی سیستم های تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکون و تجاری و صنعتی می باشد.
شرکت صدرآب پتانسیل طراحی و ساخت و یا احداث تصفیه خانه های بتنی و کامپوزیتی فاضلاب را برای صنایع، بیمارستان، مراکز تفریحی و خدماتی، هتل، کشتارگاه را دارا می باشد.
پکیج های کامپوزیتی تصفیه فاضلاب تولیدی شرکت صدرآب با طراحی منحصر به فرد و بدنه تقویت شده، بسیار مقاوم نسبت به تغییر شرایط محیطی، فشار هیدرولیکی و عوامل خوردگی می باشد. از مزیت های این پکیج ها قابل حمل بودن و نصب به صورت دفنی و و یا بر روی سطوح می باشد.
پکیج های تصفیه فاضلاب کامپوزیتی شرکت صدرآب به اشکال استوانه ای (کاروگیت) و مکعب مستطیل به درخواست کارفرمای محترم قابل طراحی می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است